piątek, 15 stycznia 2016

Rower trzykołowy dwuosobowy Orthros w ofercie firmy Huka


Holenderska firma Huka proponuje znakomity rower dwuosobowy Orthros, skierowany głównie dla osób w podeszłym wieku, a także niepełnosprawnych, które mogą samodzielnie utrzymać równowagę w pozycji siedzącej. Rower umożliwia jazdę w dwóch trybach, pierwszy wymaga pracy dwóch osób, drugi wyłącznie jednej, pasażer w tej sytuacji nogi trzyma na specjalnym podeście. Rozwiązanie znakomicie sprawdzi się podczas rekreacji, rodzinnych wypadów za miasto, zakupów, załatwiania codziennych spraw. Jest idealną propozycją dla małżeństw, rodziców z dziećmi, osób starszych. Warunkiem koniecznym jest pełna sprawność jednej osoby, która bierze na siebie napędzanie pojazdu. Istnieje jednak opcja napędu elektrycznego, dzięki któremu np. małżeństwa w podeszłym wieku mogą swobodnie samodzielnie jeździć nawet na dłuższe przejażdżki.
Rower wyposażony jest w hamulce postojowe, hydrauliczne tylne hamulce tarczowe oraz ręczne hamulce umieszczone przy kierownicy. Dodatkowo posiada koszyk zakupowy. Doskonałe oświetlenie drogowe. Pasażer posiada własną kierownicę, stabilizującą postawę oraz pozwalającą utrzymywać równowagę. Fotel pasażera posiada funkcję obrotu, dzięki czemu wejście oraz zejście z roweru jest dużo łatwiejsze. Kolumna kierownicy posiada regulację wysokości i kąta, zapewniające optymalną pozycję na rowerze.  Fotele są regulowane przez mechanizm przesuwny, w celu zapewnienia idealnej odległości między siedzeniem a kierownicą. Podczas zakupu istnieje możliwość doboru szeregu dodatkowych opcji, koloru, wyposażenia, wszystko wedle uznania oraz potrzeb. Dodatkowo rower może być wyposażony we wspomniany wyżej silnik elektryczny, dzięki temu możliwe są dłuższe podróże, jest wygodniejszy dla osób w podeszłym wieku, a także pozwala w pełni rozkoszować się niczym nie skrępowaną rekreacją.
Zakup tego produktu na terenie polski nie jest niestety łatwy, żadna z firm nie dystrybuuje do naszego kraju produktów firmy Huka. Najbliżsi dystrybutorzy mają swoje siedziby na terenie Niemiec oraz Węgier. Najlepszym wyjściem jest odwiedzenie siedziby firmy lub jednego z dystrybutorów na terenie Holandii. Sugeruję również kontakt z jedną z firm polskich, które specjalizują się w sprzedaży sprzętu dla osób niepełnosprawnych oraz mają doświadczenie w sprowadzaniu produktów na zamówienie, np. firma gamabis.pl lub emico.pl. Po bliższe szczegóły odnośnie roweru Orthros zapraszam na stronę internetową firmy Huka. Poniżej zamieszczam film prezentujący rower w pełnej krasie, czyli podczas używania :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz